Jak na renovaci vany bez bourání?

Zavolejte nám a objednejte si nezávaznou konzultaci zdarma!

Nezávazná objednávka

Zavolejte nám a my přijedeme zaměřit Vaši vanu přímo k Vám domů. Na místě vypočítáme cenu a zodpovíme všechny Vaše dotazy. Tato služba je zcela zdarma. Vypočítaná cena je pro nás závazná, nebude se již žádným způsobem navyšovat.

Výroba vany

Po zaplacení zálohy* bude Vaše vana zadána do výroby. Do většiny plechových van se používá tzv. přesná vložka, kterou jsme schopni dodat cca do dvou týdnů. Do litinových a atypických van se používá tzv. vložka samonosná. Ta se musí vyrobit na míru, což obvykle trvá 4 - 6 týdnů.

Montáž akrylátové vložky

Po dokončení výroby Vaší nové vany Vás budeme kontaktovat a domluvíme se na termínu montáže, která trvá cca 3 - 4 hodiny. Součástí montáže je v případě přesné vložky výměna odpadové a přepadové mřížky za nerezové. V případě samonosné vložky i výměna sifonu.

iDoplňkové služby

Po předchozí domluvě provádíme i další služby, jako jsou např. výměna baterie, montáž vanové zástěny, či výměna umyvadla.

*Výše zálohy je 3000,- a vztahuje se pouze na vložky samonosné (tedy na míru).  Po dokončení montáže je tato částka odečtena z celkové ceny. Záloha je nevratná. V případě přesné vložky se dopředu záloha neplatí.


Vnitřní rozměry vany se v případě přesné vložky zmenší o cca 15 mm,. V případě vložky samonosné o cca 20 - 60 mm, podle typu vany. Samonosná vložka (na míru) nemusí nutně kopírovat tvar původní vany. Vybírá se takový typ, aby vložka do původní vany pasovala (vložka může mít např. jiný tvar, užší dno apod.)


ÚVOD      SLUŽBY      CENÍK       FOTOGALERIE       REFERENCE      KONTAKT