Jak na renovaci vany bez bourání?

Zavolejte nám a objednejte si nezávaznou konzultaci zdarma!

Nezávazná objednávka

Zavolejte nám a my přijedeme zaměřit Vaši vanu přímo k Vám domů. Na místě vypočítáme cenu a zodpovíme všechny Vaše dotazy. Tato služba je zcela zdarma. Vypočítaná cena je pro nás závazná, nebude se již žádným způsobem navyšovat.

Výroba vany

Po zaplacení zálohy bude Vaše vana zadána do výroby. Do většiny plechových van se používá tzv. přesná vložka, kterou jsme schopni dodat cca do dvou týdnů. Do litinových a atypických van se používá tzv. vložka samonosná. Ta se musí vyrobit na míru, což obvykle trvá 4 - 6 týdnů.

Montáž akrylátové vložky

Po dokončení výroby Vaší nové vany Vás budeme kontaktovat a domluvíme se na termínu montáže, která trvá 3 - 6 hodin. Součástí montáže je v případě přesné vložky výměna odpadové a přepadové mřížky za nerezové. V případě samonosné vložky i výměna sifonu.

Doplňkové služby

Po předchozí domluvě provádíme i další služby, jako jsou např. výměna baterie, montáž vanové zástěny, či výměna umyvadla. Vložku lze také různě upravovat, může mít např. protiskluzovou úpravu nebo může být vyrobena mělčí než je původní vana


Vnitřní rozměry vany se v případě přesné vložky zmenší o cca 15 mm,. V případě vložky samonosné o cca 20 - 60 mm, podle typu vany.


ÚVOD      SLUŽBY      CENÍK       FOTOGALERIE       REFERENCE      KONTAKT